Zajęcia z dojazdem do przedszkoli

Serdecznie zapraszamy do współpracy przedszkola, które chciałyby rozszerzyć swoją ofertę dydaktyczną o dodatkowe zajęcia, warsztaty tematyczne w języku angielskim lub poszukują lektorów do realizacji zajęć językowych w ramach podstawy programowej. 

 

Nasz kadra to zespół lektorów profesjonalnie przygotowanych do pracy w grupach przedszkolnych i kochających dzieci. Z chęcią przyjedziemy do Państwa placówki by poprowadzić skuteczne i angażujące zajęcia, które uwielbiają już setki przedszkolaków w Gdańsku. 

 

Poniżej przedstawiamy szczegółowy opis metod pracy w grupach przedszkolnych

W nauce języka wykorzystujemy metodę TOTAL PHYSICAL RESPONSE – reagujemy całym ciałem i pobudzamy wszystkie zmysły naszych podopiecznych.

GRY I ZABAWY RUCHOWE

Wykorzystujemy gry i zabawy ruchowe do wprowadzenia i utrwalania słownictwa oraz pierwszych zdań w języku angielskim. Zabawy wymagające odpowiedniego zareagowania na słowa lub wyrażenia nauczyciela wypowiedziane w języku angielskim są pierwszym etapem nauki. Często dzieci są tak pochłonięte dobrą zabawą, że nauka przychodzi im zupełnie naturalnie i nawet nie są świadome jak szybko poznają nowe słówka.

MUZYKA, TANIEC I ŚPIEW

Naukę języka wspomagamy licznymi piosenkami i rymowankami w języku angielskim. Często tańczymy z rekwizytami lub odgrywamy mini teatrzyki do piosenek o określonej tematyce. W ten sposób utrwalamy zwroty oraz prawidłową wymowę w języku obcym. Przy śpiewaniu w grupie dzieci oswajają się z językiem obcym oraz nabierają odwagi do kolejnego etapu nauki jakim będzie samodzielna komunikacja w języku angielskim.

STORYTELLING

Dzieci uwielbiają bajki i opowiadania dlatego tego elementu nie może zabraknąć na naszych zajęciach. Historyjki prezentujemy jako jeden z ostatnich elementów nauki gdy dzieci są już dobrze zapoznane z nowym słownictwem i tematyką. Wtedy rozumieją większość prezentowanych treści a ciekawe tego, co wydarzy się z bohaterami naszych historii są w stanie przyswoić jeszcze więcej nowych elementów językowych. Dodatkowo opowiadania są dla nas punktem wyjścia do odgrywania teatrzyków. W tym momencie przechodzimy do etapu, w którym dzieci odgrywając rolę oraz zmieniając ją wedle swoich upodobań samodzielnie manipulują językiem i komunikują się w języku obcym.

PRACE PLASTYCZNE

Zgodnie z metodyką nauczania- dzieci w wieku przedszkolnym do utrzymania odpowiedniego poziomu koncentracji potrzebują zarówno czynności wysoko-energetycznych jak i tych wyciszających. Nie trudno domyślić się, że zabawy ruchowe i tańce to czynności o wysokim poziomie energii, które bardzo intensywnie pobudzają najmłodszych kursantów. Aby dzieci pozostały skupione stosujemy też elementy lekcji, które pozytywnie wpływają na wyciszenie. Takim elementem są bajki i opowiadania, ale również proste prace plastyczne. Często wykonujemy kukiełki, które następnie wykorzystamy do teatrzyku.

KARTY PRACY

Dzieci w wieku przedszkolnym pracują z kartami pracy dostosowanymi do ich możliwości wiekowych i manualnych. Rozwiązywanie kart pracy opartych na kolorowaniu, łączeniu w pary podobnych elementów, przyklejaniu naklejek lub robieniu wypychanek pozytywnie wpływa na rozwój motoryki małej dłoni, która w przyszłości przyda się w nauce pisania. Motoryka dłoni jest też neurologicznie silnie związana z ośrodkiem rozwoju mowy a więc również pobudza dzieci to rozwoju komunikacji w języku obcym.

WARSZTATY TEMATYCZNE

Nasza szkoła organizuje liczne warsztaty tematyczne dla dzieci podczas, których mamy jeszcze więcej czasu aby wykonać kreatywne prace plastyczne, odegrać większą część przedstawienia a nawet upiec wspólnie pizzę czy zrobić sałatkę owocową. U nas nauka języka angielskiego to świetna zabawa i kreatywna przygoda. i.

e-DZIENNIK,

Każdy rodzic naszych kursantów ma założone indywidualne konto w dzienniku elektronicznym. W dzienniku z łatwością można sprawdzić jaki materiał został zrealizowany na danych zajęciach oraz skontaktować się z lektorem prowadzącym lub sekretariatem.

INTERAKTYWNA APLIKACJA

Dodatkowo kursy dla dzieci w wieku przedszkolnym wyposażone są w interaktywną aplikację, z którą można samodzielnie z dzieckiem utrwalać materiał poznany u nas na zajęciach z pomocą interaktywnych gier do każdych zajęć.

Formularz

Jeśli chcą Państwo abyśmy zorganizowali skuteczne i dynamiczne zajęcia z języka angielskiego dla przedszkolaków w Państwa placówce – prosimy o wysłanie zgłoszenia

Opinie o zajęciach