Zajęcia dedykowane młodzieży 14-18 lat

Kurs  Angielskiego Teens dla młodzieży w wieku 14 +  jest stworzony dla nastolatków, którzy chcą rozwijać wszystkie umiejętności językowe takie jak mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie oraz gramatykę. 

Swobodna komunikacja w języku angielskim jest dla nas priorytetem dlatego na każdych zajęciach staramy się zorganizować jak najwięcej możliwości dla naszych kursantów do praktyki mówienia.

Młodzież może wybrać jedną z dwóch ścieżek edukacyjnych w naszej szkole – ścieżkę Standard lub Egzaminacyjną.

Kursy Standard realizują program zbliżony do tego z podstawy programowej w szkołach państwowych. Nasi nauczyciele rozszerzają materiał o dodatkowe zagadnienia gramatyczne oraz ćwiczenia na trening mówienia w języku angielskim. Kursy Standard przygotowują młodzież do Matury. W ostatniej klasie szkoły średniej kursanci pracują z repetytorium, które pomoże im świetnie opanować zagadnienia maturalne oraz przygotuje do skutecznego rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. 

Kursy Egzaminacyjne realizują materiał wykraczający ponad wymagania szkolnej podstawy programowej. Na tych zajęciach uczniowie pracują z podręcznikami, które doprowadzają ich do znajomości angielskiego umożliwiającej przystąpienie do certyfikatów językowych Cambridge.

 

Dowiedz się więcej o kursach egzaminacyjnych

Dlaczego warto zapisać się na kurs młodzieżowy:

idea, creativity, innovation

LICZBA ZAJĘĆ W ROKU

68 godzin

notepad, note, school

LICZBA OSÓB W GRUPIE

5-8

school bell, ring, alarm

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

2 x 60 minut w tygodniu

Bezpłatna lekcja próbna

Sprawdź swój poziom i odbierz bezpłatne zaproszenie na lekcję próbną w grupie .