Kursy on-line

Kursy językowe on-line

Nie chcesz tracić czasu na dojazd na kurs językowy? Chcesz mieć komfort nauki z dowolnego miejsca oraz elastyczny grafik zajęć? Nie ma problemu - umów się na zajęcia online.

Kto może wziąć udział w zajęciach online?

Młodzież i dorośli. Mamy doświadczenie w pracy online z każdą grupą wiekową jednak najczęściej zgłaszają się do nas dorośli oraz starsza młodzież. Firmy, w których szkolimy pracowników z języka biznesowego również często decydują się na tę formę nauki.

Z jakiej platformy korzystamy:

Do prowadzenia kursów językowych online wykorzystujemy platformę Zoom. Jako kursant otrzymasz link, który połączy Cię bezpośrednio na zajęcia z lektorem bez potrzeby instalowania dodatkowych programów lub aplikacji.

Czy muszę mieć tradycyjne drukowane podręczniki?

Niektórzy z naszych uczniów preferują takie rozwiązanie, ale nie jest to konieczne. Wszystkie materiały są dostępne w formie cyfrowej. Każdy z kursantów loguje się na swoje indywidualne konto, w którym ma dostęp do cyfrowej wersji podręcznika i ćwiczeń oraz może rozwiązywać testy i prace domowe w sposób cyfrowy bezpośrednio na swoim koncie w wirtualnej klasie. Tak wykonane zadania sprawdzają się automatycznie, uczeń i nauczyciel otrzymują raport dotyczący popełnionych błędów. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas zajęć ponieważ nie ma konieczności aby sprawdzać każdy przykład z pracy domowej w trakcie lekcji. Na zajęciach możemy skupić się na nowych zagadnieniach oraz utrwaleniu tych, które sprawiają kursantom największy problem.

Jak mogę sprawdzić swój poziom językowy:

Jeśli wcześniej nie uczestniczyłeś w kursie językowym i ciężko określić Ci Twój poziom - to żaden problem. Zapiszemy Cię na test poziomujący online, który sprawdzi wszystkie Twoje umiejętności językowe - w tym również mówienie i pisanie. Zarezerwuj sobie 30 min czasu oraz upewnij się, że będziesz mieć możliwość aby odsłuchać nagrania oraz nagrać swoją wypowiedź po angielsku w aplikacji do testowania poziomu. Aby otrzymać link do testu poziomującego zostaw nam swój adres e-mail.

Zobacz co o zajęciach online mówi Magda: