Kurs ogólny

Kurs ogólny

Kurs Ogólny to idealny wybór dla tych, którzy preferują tradycyjną formę nauki opartą na systematycznej pracy z podręcznikiem. Na kursach ogólnych pracujemy z książkami renomowanego wydawnictwa Pearson, których autorzy są światowymi ekspertami z zakresu nauczania języka angielskiego. Pracując z podręcznikiem dbamy o rozwój każdej umiejętności językowej. Nie zabraknie rozwoju słownictwa i gramatyki wprowadzonej poprzez pracę z tekstem, filmem czy słuchaniem. Warto podkreślić, że naszym priorytetem jest zwiększanie swobody wypowiedzi i przełamywanie bariery językowej. Dlatego właśnie nawet na kursach ogólnych projektujemy zajęcia tak aby zawsze zawierały element praktyki mówienia.

Warto podkreślić, że nowoczesne podręczniki są świetnie obudowane w aplikację do własnej nauki, ćwiczenia słownictwa oraz sprawdzania postępów. Dzięki temu każdy może z łatwością w indywidualnym tempie samodzielnie utrwalać materiał z zajęć. Treści podręczników są na bieżąco aktualizowane i dopasowane do aktualnych tematów czy wydarzeń co sprawia, że nauka języka angielskiego jest angażująca i interesująca dla uczestników kursów.

Dobór wartościowych i angażujących materiałów jak również rozwój metod pracy przekłada się na bardzo dobre efekty dzięki czemu możemy z pełnym przekonaniem  zapewnić Was, że bierzemy odpowiedzialność za rozwój językowy naszych kursantów

Dlaczego warto zapisać się na kurs ogólny?