Pracuj z nami

Serducho bije Ci mocniej na myśl o nowej grupie kursantów? Chętnie Cię poznamy!

Nasz zespół tworzą fantastyczne i kreatywne osoby, dla których ogromną wartością są wzajemne relacje z innymi oraz wspierające otoczenie. Wkładamy dużo serca w to aby się dobrze poznać, wymieniać doświadczeniem, służyć radą i wspierać w wyzwaniach, z którymi na co dzień mierzymy się w pracy nauczyciela. Regularnie spotykamy się na szkoleniach wewnętrznych, na których mamy okazję by wzajemnie się inspirować i rozwijać zawodowo. Nie brakuje nam też wspólnych wyjść poza pracą, dzięki którym zacieśniają się nasze przyjaźnie.
Tworzymy miejsce pracy, w którym wszyscy dobrze się znamy, wiemy który nauczyciel specjalizuje się w danych zajęciach oraz do kogo możemy zwrócić się po wsparcie i pomoc. 
Jeśli masz odpowiednie kompetencje językowe, lubisz się szkolić w zakresie metodyki nauczania, jesteś gotowy aby dzielić się swoim doświadczeniem oraz cechuje Cię otwartość na potrzeby innych - powinieneś wspaniale odnaleźć się w naszym zespole.  Sprawdź czy to właśnie Ciebie szukamy?

Czy praca w Language Box jest dla Ciebie?

Jak Language Box pomaga zbudować Twoją karierę?

Każdy z naszych nauczycieli bierze udział w programie wdrożeniowym, który pozwala rozwinąć skrzydła w nauczaniu. Wierzymy, że odpowiednio poprowadzony rozwój nauczyciela procentuje w ogromnym komforcie pracy, która jest źródłem satysfakcji. Chcemy dzielić się z Wami naszym wieloletnim doświadczeniem i zarazić Was pasją do nauczania. Mamy do tego odpowiednie narzędzia:

Ścieżka rozwoju kariery

to przemyślany plan na awans nauczyciela. Wyznaczamy Wam konkretne, mierzalne i osiągalne cele, które wprowadzą Was na wyższe stopnie kariery powiązane z przejrzystym wynagrodzeniem.

Konsultacje metodyczne

w każdym tygodniu metodyk szkoły jest do Waszej dyspozycji w ramach godzin konsultacyjnych. Chętnie przedyskutujemy możliwe rozwiązania potencjalnych wyzwań metodycznych oraz podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Warsztatownia

to program regularnych, comiesięcznych szkoleń wewnętrznych zespołu, podczas których omawiamy tematy odpowiadające Waszej specjalizacji lektorskiej oraz wzajemnie się inspirujemy.

Videoteka

skarbnica szkoleń online. Nie jesteśmy w stanie przekazać Wam wszystkiego podczas warsztatowni dlatego zachęcamy do szukania inspiracji,możliwości rozwoju i praktycznych rozwiązań w szkoleniach nagranych w formie webinarów.

Obserwacje zajęć

są nieodłącznym elementem rozwoju każdego nauczyciela. Pomagają wyłapać obszary do usprawnień, które mogą pozytywnie wpłynąć na skuteczność zajęć, dyscyplinę lub atmosferę w grupie, nie wspominając o dobrym samopoczuciu nauczyciela.

Feedback metodyczny

Po każdej obserwacji umawiamy się na omówienie zajęć. Naszym pozytywnym nastawieniem i chęcią pomocy potrafiliśmy skruszyć lód w sercach najbardziej sceptycznie nastawionych do obserwacji lektorów. Together we grow - to nasze motto

Formy Zatrudnienia

Jak wziąć udział w rekrutacji?

Rekrutacja w Language Box jest procesem składającym się z 4 kroków. Wieloetapowość pozwala nam rzetelnie ocenić kompetencje kandydatów i wybrać do naszego zespołu osoby, które wyznają te same wartości. Kandydaci na stanowisko lektora mają natomiast okazję by lepiej poznać specyfikę i filozofię funkcjonowania naszej szkoły oraz zdecydować czy chcą rozwijać z nami swoją karierę nauczyciela.

1. Kontakt telefoniczny z wybranymi kandydatami

Wyślij CV na adres biuro@languagebox.pl lub skorzystaj z formularza rekrutacyjnego. Skontaktujemy się z kandydatami, których CV nas zainteresowało. Rozmowa telefoniczna ma na celu poznanie oczekiwań kandydata. Jeśli je spełnimy - chętnie zaprosimy Was na rozmowę kwalifikacyjną do siedziby naszej szkoły.

2. Rozmowa kwalifikacyjna w naszej szkole lub online

Rozmowa kwalifikacyjna trwa około 45 min. Podczas niej prosimy Was aby opowiedzieć nam więcej o doświadczeniu opisanym w CV, motywacji do pracy w zawodzie nauczyciela i Waszej wymarzonej grupie uczniów. W części praktycznej prosimy Was o skomentowanie jak zareagowalibyście w trudnej sytuacji z życia nauczycielskiego ( problem solving) oraz jak nauczylibyście danego zagadnienia językowego.

3. Lekcja pokazowa - dotyczy kandydatów z doświadczeniem

Kandydatów z doświadczeniem prosimy o poprowadzenie fragmentu lekcji pokazowej z uczniami naszej szkoły wedle ustalonych wcześniej kryteriów. Dzięki lekcji pokazowej mamy szansę ocenić Wasze umiejętności praktyczne oraz ustalić poziom rozwoju zawodowego nauczyciela.

4. Informacja zwrotna

Niezależnie od wyniku rekrutacji skontaktujemy się z każdym kandydatem w celu przekazania informacji zwrotnej.

Brzmi jak coś dla Ciebie? Aplikuj już dziś!

Poznaj nasz zespół

Nasz zespół tworzy obecnie 18 osób - w tym 15 anglistek oraz 3 germanistki. Dowiedz się więcej o naszej kadrze.