Kursy językowe dla dzieci z klas 1-3

paperclip, attach, school

DYNAMICZNE LEKCJE

Łączymy efektywną naukę z dużą liczbą gier i zabaw ruchowych. Angażujemy całe ciało i uruchamiamy wszystkie zmysły do nauki języka.

paperclip, attach, school

GRYWALIZACJA

Jesteśmy dużo w przestrzeni dywanowej oraz wykorzystujący szeroką gamę gier, służących do ćwiczenia poznawanych struktur leksykalno- gramatycznych. Dodatkowo pobudzamy ciekawość dzieci korzystając z możliwości jakie dają nam gry z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

paperclip, attach, school

BOGATY PAKIET EDUKACYJNY

Oprócz podręcznika i ćwiczeń uczniowe otrzymują całoroczny dostęp do aplikacji interaktywnej dzięki, której w atrakcyjny sposób mogą utrwalać materiał z zajęć.

paperclip, attach, school

WYZWANIE

Materiały z kursów national geographic są ambitne, wprowadzają dużo nowego słownictwa i gramatyki, ale nasi nauczyciele przekazują ją w sposób jak najbardziej przystępny i atrakcyjny dla naszych uczniów.

paperclip, attach, school

CIEKAWE TREŚCI

Podręczniki Natonal Geographic zachęcają do odkrywania ciekawych faktów z różnych zakątków świata. Czytanki i filmy wzbogacają wiedzę ogólną dzieci. Dodatkowo cały kurs obudowany jest w przepiękne zdjęcia pokazujące różnorodność kulturową.

Zobacz jak wyglądają nasze zajęcia

Dlaczego program podoba się rodzicom?

paperclip, attach, school

AMBITNY PROGRAM

Realizujemy bogaty materiał językowy, uczymy dzieci stosowania nowych struktur w kontekście całych zdań. Pod koniec każdego rozdziału dzieci potrafią w bogaty sposób opisywać obrazki, streszczać poznane historyjki, napisać krótką wypowiedź pisemną czy poprowadzić dialog z kolegą, przeczytać tekst oraz zaśpiewać piosenkę z głębokim zrozumieniem.

paperclip, attach, school

INFORMACJA ZWROTNA

Rodzice otrzymują od nas szczegółowy opis materiału zrealizowanego na każdych zajęciach w dzienniku Lang Lion. Dzięki temu jesteście Państwo na bieżąco informowani o bieżących zagadnieniach i pracach domowych. Dodatkowo po każdych zajęciach lektor wychodzi do rodziców odbierających dzieci i krótko streszcza przebieg danych zajęć. Przez dziennik macie jesteście Państwo w stałym kontakcie z lektorem prowadzącym grupę.

paperclip, attach, school

Interaktywna aplikacja do nauki

Aplikacja interaktywna zawiera gry i zadania, dzięki którym Państwa dzieci mogą w atrakcyjny sposób utrwalać materiał z zajęć. Regularne powtórki pozytywnie wpływają na rozwój językowy Państwa dzieci, a treść zadań jest idealnie dopasowana do zwrotów i struktur, które dzieci poznają na kursie angielskiego.

paperclip, attach, school

3 poziomy zaawansowania na 3 lata nauki

Kurs National Geographic jest realizowany na trzech poziomach językowych. Dzięki temu mają Państwo gwarancję rozwoju kompetencji językowych i kontynuacji nauki Państwa dzieci przez 3 kolejne etapy edukacyjne.

paperclip, attach, school

RZETELNOŚĆ

Nasza kadra dydaktyczna regularnie uczestniczy w warsztatach metodycznych aby być na bieżąco z najbardziej skutecznymi metodami nauczania dzieci. Dodatkowo wszyscy lektorzy podlegają regularnym obserwacjom zajęć przez metodyka szkoły, który pomaga im realizować najwyższy standard nauczania dopasowany do możliwości danej grupy.

paperclip, attach, school

Komunikatywność

Z naszymi kursantami porozumiewamy się jedynie w języku angielskim żeby jak najszybciej stworzyć im warunki do zanurzenia się w języku obcym. Dzieci osłuchują się z językiem angielskim, poprawną wymową oraz bardzo szybko są w stanie przyzwyczaić się i reagować na polecenia nauczyciela jak również z czasem samemu komunikować się z nauczycielem i innymi kursantami w języku obcym. Stwarzanie okazji do jak najczęstszego mówienia po angielsku to nadrzędny cel naszych kursów językowych dla dzieci.

Z czego składa się pakiet edukacyjny

Zobacz opinie dzieci o naszych zajęciach

idea, creativity, innovation

LICZBA ZAJĘĆ W ROKU

68 godzin

notepad, note, school

LICZBA OSÓB W GRUPIE

5-8

school bell, ring, alarm

CZAS TRWANIA ZAJĘĆ

2 x 60 minut w tygodniu

Rodzicu, zapisując dziecko na angielski dla dzieci national geographic kids masz gwarancję, że:

Jeśli chcesz by Twoje dziecko uczyło się angielskiego z ogromną dawką przyjemności i dobrej zabawy, a przy tym skutecznie oraz z wykorzystaniem nowoczesnych technologii i renomowanych materiałów - wyślij zgłoszenie już dziś